10 C
Pec
E mërkurë, 28 Shkurt, 2024

KFOR-i publikon pamje të karabinierëve italianë gjatë trajnimit për kontrollimin e turmave dhe trazirave

Misioni i NATO-s në Kosovë, KFOR-i ka publikuar pamje të Njësisë së Specializuar Shumëkombëshe (MSU), e cila është e përfshirë çdo ditë në trajnimin e kontrollit të turmës dhe trazirave, për të mbajtur aftësi të larta operacionale.

KFOR-i ka publikuar fotografi të karabinierëve italianë gjatë trajnimit, shkruan Syri.net Kosova./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...