21 C
Pec
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Kiara e Luizi bëhen prindër për herë të parë

Pritja e ëmbël e Kiara Titos dhe Luiz Ejllit ka përfunduar.

Burme për popart.al bëjnë me dije se moderatorja ka sjell në jetë vajzën e saj vetëm para pak orësh.

Kiara dhe vogëlushja janë në gjendje shumë të mirë shëndetësore. Vetë çifti ende nuk ka publikuar asgjë në rrjetet sociale, ku me siguri do të na zbulojnë diçka më tepër rreth ardhjes së vogëlushes së tyre në jetë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...