15.7 C
Pec
E enjte, 28 Shtator, 2023

Kiara e Luizi po bëhen prindër?

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë çifti më i përfolur i momentit. Dashuria dhe martesa e tyre u realizua në Big Brother por u shoqërua me polemika edhe jashtë.

Ditën e djeshme Luizi ka publikuar një story pranë një gruaje shtatzënë dhe shkruan; Rrahjet më të bukura në botë. Duke hedhur kështu disa aludime.

Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar ditën e sotme se Kiara Tito është në pritje të ëmbël, rreth 5 javëshe shtatzënë.

I urojmë shtatzani të lehtë!/Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...