26.4 C
Pec
E hënë, 15 Korrik, 2024

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Prezantuesja e njohur, Kiara Tito, u bë nënë për herë të parë në fund të muajit prill.

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania 2 dhe partneri i saj, Luiz Ejlli, kanë mirëpritur një vajzë, Luna Mari.

Ajo tani po shijon disa ditë të mira pushimi me familjen në jug të Shqipërisë.

Ndërkohë, moderatorja nuk ka munguar me disa fotografi ku ka vënë në pah linjat trupore.

Kiara shihet se ka arritur sërish një fizik atraktiv përkundër se ka pak muaj që nga lindja. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...