17.5 C
Pec
E diel, 24 Shtator, 2023

Kiara Tito shfaqet në formë të mrekullueshme në imazhet e reja

Moderatorja e njohur, Kiara Tito po vazhdon të marr vëmendjen me secilën paraqitje.

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku edhe ka një numër të madhe fansash që e ndjekin.

Së fundmi prezantuesja ka postuar disa imazhe të reja, në të cilat u shfaq në formë të mirë dhe tejet joshëse.

Kiara pozoi e veshur me një bluzë të shkurtër me litar të lidhur rreth belit dhe e përshtati me një mini-fund xhins ndërsa i binin në sy edhe të brendshme e zeza.

Për një dukje edhe më të kompletuar, 27-vjeçarja mbante në dorë një çantë të vogël rozë dhe këpucë me taka me ngjyrë të zezë.

Kiara mori pëlqime dhe komente të shumta nga ana e ndjekësve, që ishin kryesisht pozitive.

Ndryshe, kujtojmë që pas daljes nga BBVA, moderatorja udhëhoqi emisionin veror “Kepi i Vipave”, ndërsa nuk dihet ende nëse do ta shohim në ndonjë projekt të ri televiziv.

Sa i përket jetës private, Kiara po shijon romancën me fituesin e BBVA 2, Luiz Ejlli. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...