-2.9 C
Pec
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Kida duket e mahnitshme në imazhet e reja

Këngëtarja e njohur, Kida edhe këtë fillim vit po mbetet e angazhuar në punën për të sjellur projekte të reja.

Artistja e cila ka edhe një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale u ka qëndruar pranë fansave edhe me imazhe të ndryshme.

Autorja e “Drunk” shihet e veshur me një bluzë të shkurtër me ngjyrë të bardhë e zbukuruar me disa kristale.

Për t’u përshtatur me pjesën e sipërme Kida veshi një palë pantallona ngjyrë gri me shkëlqim, makijazhi i saj ishte i theksuar ndërsa flokët i la të lidhura.

Këngëtarja dukej e mahnitshme teksa nuk i munguan komente e shumta nga ana e fansave të saj. Ndërkohë, kujtojmë që aktualisht Kida po shijon suksesin e bashkëpunimit të dytë me këngëtaren, Dafina Zeqiri “Ai me mu so”.

Projekti i dytë më radhë i artisteve prit mirë dhe deri më tani ka grumbulluar mbi gjashtë milionë klikime në kanalin zyrtar në YouTube. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...