1.2 C
Pec
E martë, 30 Nëntor, 2021

Kida na zbulon pak nga kënga e re

Kida së shpejti po sjellë një këngë të re.

Pas ‘Dinero’, ajo ka njoftuar se projekti është gati përmes postimeve në Instastory. Madje artistja rrëqethet kur e dëgjon dhe këtë e dëshmoi me foto.

Nëse nuk e dini, Kida e ka gati edhe albumin e saj të parë në të cilin ka punuar dhe po vazhdon ende, shumë.

Pas postimit të mësipërm, pak ditë më vonë ajo na zbuloi edhe një fragment nga kënga e saj e re që është shumë fuqishme.

Kënga duket se do të titullohet “Ike”, por artistja akoma nuk ka ndarë detaje të publikimit. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...