23.3 C
Pec
E mërkurë, 12 Qershor, 2024

Klinë, gruaja raporton në polici se burri saj është zhdukur që nga data 26 maj

Një person nga fshati Zabergj i Klinës raportohet se është zhdukur që nga data 26 maj.

Rastin në polici, e ka paraqitur bashkëshortja e tij.

“Zabergj, Klinë 26.05.2024-23:30. Ankuesja femër kosovare, ka raportuar se bashkëshorti i saj viktima mashkull kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij”, bëhet e ditur në njoftim.

Rasti është duke u hetuar nga policia. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...