13.8 C
Pec
E premte, 31 Mars, 2023

Knicks e fitojnë dramën ndaj Celtics pas dy vazhdimeve

Të dielën në mbrëmje janë zhvilluar 10 ndeshje në “NBA”, ku janë arritur këto rezultate:

Dallas Mavericks vs Phoenix Suns 126-130,

Los Angeles Lakers vs Golden State Warriors 113-105,

Chicago Bulls vs Indiana Pacers 122-125,

Brooklyn Nets vs Charlotte Hornets 102-86,

Orlando Magic vs Portland Trail Blazers 119-122,

Houston Rockets vs San Antonio Spurs 142-110,

Oklahoma City Thunder vs Utah Jazz 129-119,

Washington Wizards vs Miwaukee Bucks 111-117,

Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies 135-129 dhe

Boston Celtics vs New York Knicks 129-131. /Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...