26 C
Pec
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Kokainë, marihuanë e një pistoletë iu gjetën në dhomë, arrestohet një person në Graçanicë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një person në Graçanicë, pasi në një dhomë ku po qëndronte iu gjetën dhe konfiskuan: një pistoletë, kokainë dhe marihuanë.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Graqanicë/ 19.05.2024-01:40 Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi gjatë kontrollit në një dhomë ku ai ishte duke qëndruar janë gjetur dhe konfiskuar: një pistoletë, substancë e dyshuar narkotike e llojit kokainë me peshë 6 gramë, dhe substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë 3 gramë. Pas intervistimit me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...