7 C
Pec
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Kolektivi “Marshojmë, s’festojmë” niset drejt Qeverisë së Kosovës (VIDEO)

Kolektivi “Marshojmë, s’festojmë” është duke protestuar me rastin e 8 Marsit – Ditës Ndërkombëtare të Gruas.

Marshi ka nisur nga Pallati i Drejtësisë dhe është duke vazhduar në sheshin “Zahir Pajaziti”, për të përfunduar te objekti i Qeverisë së Kosovës.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...