4.3 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Kolona të gjata në magjistralen Pejë – Prishtinë, Policia intervenon pas aksidentit me vetura që nuk shkaktoi lëndime në njerëz

Në mëngjesin e sotëm, është shkaktuar një aksident me vetura në magjistralen Pejë – Prishtinë, në afërsi të fshatit Orllat.

Burime të Njëshi, bëjnë të ditur se policia është në vendin e ngjarjes dhe po intervenon lidhur me rastin, ku nuk raportohet për njerëz të lënduar.

Si pasojë e aksidentit, janë krijuar kolona të gjata. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...