8.7 C
Pec
E shtunë, 24 Shkurt, 2024

Komisioni hetimor për rezervat shtetërore nuk arrin ta miratojë planin e punës

Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me procedurat për furnizimin dhe menaxhimin me rezervat shtetërore nuk ka arritur të miratojë planin e punës, në mbledhjen e sotme.

Shkak për këtë u bënë mospajtimet ndërmjet deputetëve të mazhorancës me ata të opozitës,.

Për këtë arsye u vendos që në mbledhjen e radhës të harmonizohen kërkesat dhe të arrihet një kompromis/Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...