1.1 C
Pec
E martë, 31 Janar, 2023

Komisioni për Buxhet shqyrton sot mes tjerash edhe programin e shpenzimeve janar – mars 2023

Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere shqyrton Projektligjin për Byronë Shtetërore dhe Konfiskimin e Pasurisë së Pajustifikueshme; Raportin e shpenzimeve të RTK-së për tetor-dhjetor 2022 dhe Programin e Shpenzimeve për janar-mars 2023.

Mbledhja e komisionit fillon në orën 11:00, në Ndërtesën e Qeverisë. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...