1.1 C
Pec
E martë, 31 Janar, 2023

Komisioni për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale, diskuton sot planin e punës për muajin që vjen

Komisioni për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale, diskuton për planin e punë së Komisionit për muajin shkurt 2023.

Mbledhja fillon në orën 10:00, ndërsaa zhvillohet në Ndërtesën e Kuvendit. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...