15.2 C
Pec
E premte, 2 Qershor, 2023

Komisioni për të Drejtat dhe Interesat e Komuniteteve dhe Kthim, zhvillon mbledhjen e radhës

Do të zhvillohet sot, mbledhja e Komisioni për të Drejtat dhe Interesat e Komuniteteve dhe Kthim.

Mbledhja fillon në orën 09:45 dhe zhvillohet në Ndërtesën e Kuvendit. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...