23.3 C
Pec
E diel, 7 Gusht, 2022

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve miraton ndalesën e gjobave për partitë e mëdha

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka miratuar ndalesën e gjobave të parapaguara për 4 subjektet politik të cilat përfitojnë fonde nga Fondi për Mbështetjen e Subjekteve Politike për vitin 2021, gjoba të shqiptuara nga Paneli Zgjedhor për Parashtresa dhe Ankesa për zgjedhjet e 14 shkurtit.

Ndalesa e gjobave do të bëhet në dy këste, thuhet sipas vendimit.

Image
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...