20.1 C
Pec
E premte, 22 Shtator, 2023

Komuna e Pejës fton qytetarët në mbledhjen e rregullt për Siguri në Bashkësi, me dedikim aktual fillimin e vitit të ri kalendarik

Me ftesë të Kryetarit të Komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri që njëherit është edhe kryesues i Këshillit Komunal për Siguri në Bashkësi, është ftuar sot mbledhja e rregulltë me qytetarë lidhur me sigurinë.

Në këtë mbledhje, dedikim kryesor do i bëhet fillimit të vitit të ri kalendarik dhe sfidat e sigurisë që e përcjellin atë, por edhe gjendja e rrugëve dhe infrastruktura në përgjithësi.

 

Për më shumë rreth kësaj mbledhje, mund të shihni në postimin zyrtar të komunës në rrjete sociale. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...