0.2 C
Pec
E martë, 30 Nëntor, 2021

Komuna e Pejës hapë dyert, oraret për ditët në vijim kur qytetarët mund të shkojnë për ta uruar kryetarin

Me rastin e rizgjedhjes në krye të Komunës së Pejës, qytetarët kanë mundësi të shkojnë dhe ta urojnë nga afër Gazmend Muhaxherin.

Prej orës 09:00 deri në orën 12:00, gjatë ditës së enjte dhe të premte, të gjithë të interesuarit, do të priten nga kryetari Muhaxheri në zyrën e takimeve.

Kjo është bërë e ditur nëpërmjet një njoftimi në Facebook, që më poshtë mund ta lexoni të plotë.

“Njoftim për qytetarët e Komunës se Pejës
Njoftohën të gjithë qytetaret e Komunës se Pejës, se Kryetari z. Gazmend Muhaxheri, do t’i pres per urime ditën e Enjte dhe të Premte ne zyren e takimeve.
Pritja do të bëhet ne periudhen e paradites nga ora 9:00 deri 12:00.” /Njeshi/
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...