11.2 C
Pec
E shtunë, 25 Mars, 2023

Komuna e Pejës me thirrje publike për subvencionimin e OJQ-ve

Për subvencionimin e OJQ-ve që ofrojnë shërbime me karakter social dhe kanë për qëllim përmirësimin e cilësisë, së shërbimeve sociale, Komuna e Pejës, ka hapur thirrje publike për aplikim.

Të gjitha subjektet e interesuara, që plotësojnë kriteret e parapara, ftohet që të drejtohen në zyrat përkatëse, për të përfituar nga kjo ndihmë.

Detajet rreth aplikimit, zyra për informim e komunës, i ka bërë të ditura nëpërmjet një postimi, që u shpërnda në rrjete sociale, edhe nga i pari i Pejës, Gazmend Muhaxheri.

Aplimi I hapur sot, do të zgjatë deri më 16 mars. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...