23.3 C
Pec
E diel, 7 Gusht, 2022

Komuna e Pejës njofton për takim publik me qytetarë, sot pasdite në orën 16:00

Nëpërmjet një komunikate për medie, Komuna e Pejës ka bërë të ditur se sot me datë 17 qershor 2022, do të zhvillojë një takim publik me qytetarë.

Ky takim, që fillon në orën 16:00, do të zhvillohet në sallën e Kuvendit komunal dhe është i hapur për të gjithë.

I pranishëm në këtë takim, do të jetë kryetari i komunës, Gazmend Muhaxheri, si dhe Drejtorive të SHCK, që do të ju përgjigjen pyetjeve të qytetarëve të pranishëm.

Lidhur me temat për të cilat do të diskudohet, është lëshuar edhe një komunikatë të cilën mund ta shihni më poshtë. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...