31.3 C
Pec
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Komuna e Pejës njofton tatimpaguesit lidhur me paraqitjen e kërkesave dhe ankesave të tatimit në pronë

Tatimpaguesit në Komunën e Pejës, nga dita e sotme, kërkesat dhe ankesat lidhur me tatimet në pronë, mund të i paraqesin në sportelin Nr. 1, të Administratës.

Lajmin e ka bërë të ditur, Komuna e Pejës, në Profilin e ri në Facebook, pasi është hakuar profili zyrtar. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...