3.2 C
Pec
E enjte, 30 Mars, 2023

Komuna e Pejës thirrje shoqërisë civile, kërkon zgjedhjen e një anëtari komisioni

Drejtoria për Mirëqënie Sociale e Komunës së Pejës, i  ka bërë thirrje shoqërisë civile, për një mbledhie që do të zhvillohet nesër nga ora 13:00.

Në këtë takim, pjesëtarët e shoqërisë civile do të propozojnë dhe zgjedhin një anëtar, për komisionin e përkohshëm, për vlerësimin dhe shqyrtimin e projekt propozimeve.

Për më shumë lidhur me këtë thirrje të komunës, mund të klikoni në postimine  bërë nga zyra për informim në rrjetet sociale. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...