6.4 C
Pec
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Konferenca KosovaPar2023 hapet sot në Bibliotekën Universitare

Ministria e Punëve të Brendshme, bën hapjen e konferencës KosovaPar2023. Marrin pjesë: kryeministri Albin Kurti, ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, dhe ambasadori i Gjermanisë, Jörn Rohde.

Punimet e kësaj konderence zhvillohen në Bibliotekën Universitare, me fillim në orën 09:00. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...