23 C
Pec
E premte, 21 Qershor, 2024

Konfiskohen 15 metra kub dru

15 metra kub janë konfiskuar nga policia në rrugën Koliq-Dyz.

Njësitet rajonale të Drejtorisë Rajonale Kufitare-Veri, kanë hasur në kamionin me targa RKS të ngarkuar me këtë sasi të drunjëve industrialë të llojit (ahu) të padamkosura dhe pa dokumentacion përcjellës.

Kamioni është dërguar në hapësirat e Drejtorisë Rajonale Kufitare-Veri për procedura të mëtejme, drutë sekuestrohen, ndërsa vozitësi lirohet pas intervistimit. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...