9.9 C
Pec
E martë, 23 Prill, 2024

Konfiskohen mbi 7 kilogram drogë në Pejë

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Pejë, pasi gjatë kontrollë-bastisjes në banesën e tij, është gjetur dhe konfiskuar një sasi prej 7 kilogram e 101.6 gramë substancë narkotike e llojit marihuanë.

Pas intervistimit i dyshuari me urdhër të prokurorit shtetit, është ndaluar për 48 orë për të vazhduar me procedura të mëtejshme. /Njeshi/

Loading…
]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...