2.1 C
Pec
E hënë, 27 Nëntor, 2023

Konfiskohen arsenal armësh në Klinë

Në qytetin e Klinës janë realizuar dy aksione nga Policia e Kosovës.

Gjatë kontrollit të zhvilluar mbrëmë dhe në orët e hershme të mëngjesit të sotëm janë konfiskuar disa armë zjarri.

Këto armë janë prezantuar nga Komandanti i Stacionit Policor në Klinë, Rexhë Berisha.

Përveç armëve të gjata, janë kapur edhe revole si dhe janë konfiskuar qindra plumba. /Njeshi&Indeksoline/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...