1.2 C
Pec
E martë, 30 Nëntor, 2021

Konjufca pret Metën, urohet për Festën e Flamurit

Kryetari i Kuvendit Glauk Konjufca, ka pritur në takim presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta.

Gjatë takimit, Meta e uroi për festën e 28 Nëntorit, dhe ndër të tjerash tha se zgjedhjet në Kosovë ishin demokratike.

Përveç Konjufcës, Meta ka takuar edhe Ramush Haradinajn e AAK-së, dhe më pas do të pritet nga kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...