16 C
Pec
E martë, 30 Maj, 2023

Konjufca takohet me ministrin e Drejtësisë së Danimarkës

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, e ka pritur në takim ministrin e Drejtësisë të Danimarkës, Peter Hummelgaard dhe Komisionin për Legjislacion të Parlamentit të Danimarkës.

Në fillim të takimit mediet janë lejuar të marrin vetëm pamje. Ky delegacion do të takohet të premten edhe me Komisionin për Legjislacion.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...