1.4 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Konjufca takohet me raportuesen e KiE, Dora Bakoyannis

Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, e ka pritur në takim raportuesen e Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës, Dora Bakoyannis.

Të enjten ajo është takuar edhe me presidenten Vjosa Osmani dhe kryeministrin Albin Kurti. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...