21 C
Pec
E hënë, 12 Prill, 2021

Konkurrenti në kuiz demoloi studion pasi fitoi ekipi kundërshtar

Konkurrenti i shfaqjes televizive Islandeze “Gettu Betur”, reagoi mjaft dhunshëm kur skuadra kundërshtare me një avantazh milisekondësh iu përgjigj saktë pyetjes, e cila rezultoi në disfatën e ekipit të tij.

Inati i pakontrolluar në studio u bë një hit viral në rrjete sociale derisa një video po qarkullon në Twitter tregon të riun fillimisht duke hedhur një gotë ujë në sheshxhirim, më pas duke shembur banakun dhe duke ikur nga skena.

Prezantuesja e emisionit Kristjana Arnarsdottir, e tronditur u përpoq të vazhdonte me programin dhe më pas vazhdoi me një bllok marketingu. /Njeshi/
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...