18.6 C
Pec
E shtunë, 23 Shtator, 2023

Konstituohet Komisioni Hetimor për trajtimin e rasteve të dhunës seksuale e në familje

Komisioni Hetimor parlamentar në lidhje me rastet e dhunës seksuale dhe dhunës në familje e ka mbajtur mbledhjen konstituive, raporton Ekonomia Online.

Komisioni do të pasqyrohen veprimet në pesë vjetët e fundit të institucioneve përgjegjëse në raport me këto raste. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...