22.1 C
Pec
E shtunë, 23 Shtator, 2023

Kosovë – Zvicër, fillon ndeshja

Ka filluar ndeshja e shumë pritur në “Fadil Vokrri”.

Kosova dhe Zvicra do të zhvillojnë 90 minuta lojë në kuadër të xhiros së pestë të kualifikimeve të Euro 2024.

Për Zvicrën nga minuta e parë janë paraqitur Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...