17.4 C
Pec
E shtunë, 3 Qershor, 2023

KQZ publikon adresat e sakta të 19 qendrave të votimit për nesër

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve njofton të gjithë qytetarët me të drejtë vote në katër komunat e Republikës së Kosovës: Mitrovicë e Veriut, Zveçan, Leposaviq dhe Zubin Potok, se këto janë lokacionet e sakta të 19 qendrave të votimit për zgjedhjet e 23 prillit.

Në këtë LINK mund t’i gjeni lokacionet.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...