23 C
Pec
E premte, 29 Shtator, 2023

Krasniqi i shkon në komunë për vizitë Hetemit, diskutuan për angazhimin e tij

Ministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, Elbert Krasniqi, ka thënë sot e ka vizituar kryetarin e Komunës së Leposaviqit, Lulzim Hetemi.

Në një postim në Facebook, Krasniqi i ka shpërndarë edhe disa fotografi të takimit.

“Gjatë këtij takimi diskutuam për angazhimin e tij në shërbim të qytetarëve dhe planet për zhvillimin ekonomik lokal përmes iniciativave konkrete”, ka thënë Krasniqi.

Hetemi është duke qëndruar në objektin e komunës mbi tre muaj e gjysmë, që prej që arritjes së kulmit të protestave më 29 maj./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...