18.8 C
Pec
E diel, 14 Prill, 2024

Krasniqi për Ditën e Veteranëve: Mirënjohës përjetësisht grave e burrave që e bën një hap për atdheun

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi ka kujtuar Ditën e Veteranëve në Kosovë.

Krasniqi përmes një postimi në Facebook ka uruar të gjithë gratë dhe burrat vepruan atëherë kur atdheu pati më shumë nevojë.

“Grave dhe burrave të Kosovës, të cilët bënë një hap para kur Atdheu kishte më së shumti nevojë, Urime Dita e Veteranit! Mirënjohës përjetësisht”, ka shkruar Krasniqi në Facebook.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...