4.2 C
Pec
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Krasniqi viziton policin e plagosur: Kosova ka ndërtuar institucione të shkëlqyeshme të sigurisë

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi, ka vizituar policin e plagosur në veri, Alban Rashiti, duke thënë se vullneti dhe vendosmëria e tij për të shërbyer e konfirmon besimin se “Kosova ka ndërtuar institucione të shkëlqyeshme të sigurisë”.

Postimi i plotë:

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...