9.9 C
Pec
E martë, 23 Prill, 2024

Kryekuvendari Veseli për 8 Mars takon bashkëluftëtaret dhe policet e Kosovës

Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli për nder të 8 Marsit ka takuar ish bashkëluftëtaret e tij dhe policet e Kosovës.

Sipas tij asgjë e madhe në Kosovë nuk është bërë pa sakrificën e grave.

Postimi i Veselit në Facebook:

Sot kisha nderin e veçantë t’i takoj bashkëluftëtaret e mia, ish ushtaret e UÇK-së, si dhe policet e Kosovës, për t’i uruar për 8 marsin. Asgjë e madhe në Kosovë nuk është bërë pa përkushtimin dhe sakrificat e grave të saj. Dhe, sot ato janë krenaria jonë kudo në botë ku flitet e dëgjohet emri i atdheut tonë. /Njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...