-0.9 C
Pec
E premte, 27 Janar, 2023

Kryeministrat dhe kryekuvendarët shqiptarë bashkë në një fotografi

Për herë të parë, Kuvendi i Kosovës dhe ai i Shqipërisë, do të mbajnë mbledhjen e përbashkët, me rastin e 110 vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë.

Kryeminitrat, Edi Rama dhe Albin Kurti si dhe kryeparlamentarët Glauk Konjufca dhe Lindita Nikolla tashmë janë takuar.

Të katërt janë shfaqur bashkë në një fotografi.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...