18.2 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Kryeministri Haradinaj dekoron Mark Gjonajn me medaljen e Gjergj Kastriotit Skënderbeut.

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pritur në takim anëtarin e Këshillit Bashkian të New Yorkut, Mark Gjonaj.

Në këtë takim, Haradinaj ka dekoruar Mark Gjonajn me medaljen e Gjergj Kastriotit Skënderbeut.

Kjo dekoratë iu bë atij për promovimin e vlerave të kombit shqiptar dhe thellimin e bashkëpunimit ndërmjet dy popujve.Njeshi/RTK

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...