17.5 C
Pec
E diel, 24 Shtator, 2023

Kryeministri Kurti dhe Ministri Murati, prezantojnë sot Programin për Mbrojtjen e Konsumatorëve të Cenueshëm të Energjisë Elektrike

Bëhet sot prezantimi i Programit për Mbrojtjen e Konsumatorëve të Cenueshëm të Energjisë Elektrike, marrin pjesë Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, Shefi i Bashkëpunimit në zyrën e BE-së, Johannes Stenbaek Madsen.

Organizimi pritet të fillojë në orën 11:30, në Ndërtesën e Qeverisë.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...