-0.3 C
Pec
E shtunë, 9 Dhjetor, 2023

Kryeministri Kurti dhe Ministri Vitia vizitojnë sot QKUK-në

Ditën e sotme, Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti dhe Ministri i Shëndetësisë Dr. Arben Vitia do të vizitojnë Klinikën e Onkologjisë në QKUK për të parë nga afër vënien në funksion të akseleratorit të dytë, si dhe investimet infrastrukturore të realizuara në këtë klinikë.

Vizita fillon në orën 11:30.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...