32.1 C
Pec
E premte, 21 Qershor, 2024

Kryeministri Kurti më 3 qershor në Turqi për të marrë pjesë në Forumin e bizneseve turko-kosovare

Bordi i Marrëdhënieve Ekonomike me Jashtë ka njoftuar se me 3 qershor në Stamboll do të jetë i pranishëm edhe kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti dhe ministri i Tregtisë së Turqisë, Omer Bolat.

“DEIK” do të organizojë forumin e bizneseve të Kosovës dhe Turqisë.

Ky organizim do të nis në orën nëntë të mëngjesit në qendrën e DEIK në Stamboll./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...