22.4 C
Pec
E diel, 14 Korrik, 2024

Kryeministri Kurti, sot bënë homazhe në Poklek dhe Çikatovë


Kryeministri i Republikës së Kosovës Albin Kurti në ora 11:00 sot bënë homazhe në Poklek dhe në Çikatovë të Vjetër të komunës së Drenasit.

Homazhet dhe nderimet shtetërore bëhen me rastin e 24- vjetorit të masakrave serbe në këto lokalitete./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...