15.6 C
Pec
E hënë, 27 Maj, 2024

Kryeministri Kurti sot në Pejë, homazhe në përvjetorin e masakrave në 4 fshatra

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, sot do të udhëtojë drejt Pejës.

Në ora 10:00 Kurti do të filloi homazhet në përvjetorin e masakrave serbe në 4 fshatra të Pejës, Qyshk, Zahaq, Llabjan dhe Pavlan./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...