8.3 C
Pec
E premte, 19 Prill, 2024

Kryeministri në detyrë Albin Kurti viziton Burgun e Dubravës

Kryeministri Kurti sot do të vizitojë Burgun e Dubravës dhe do të bëjë homazhe tek pllaka përkujtimore.

Vizita do të do të bëhët rreth orës 12.00 dhe me këtë rast Kryeministri i vendit do të njihet edhe me situatën në e gjithëmbarëshme në Burgun e Dubravës në kushte e krijuara nga rreziku i shprëndarjes së pandemisë së koronavirusit, kështu ka informuar Zyra e Kryeministrit.

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...