9.8 C
Pec
E diel, 25 Shkurt, 2024

Kryeministri poston një foto, por e tallin për shkak se…

Fotoja e tregon kryeministrin të ulur në një piknik me të shoqen dhe dy vajzat.

Megjithatë ishte një detaj që binte në sy.

Ai kishte përdorur fotoshop për të zbukuruar këpucët e tij, që tashmë janë kaq të zbardhura.

Në foton origjinale, atletet e tij janë më të pista.<►>

km1
km1
]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...