16.1 C
Pec
E mërkurë, 7 Qershor, 2023

Kryeministri sot raporton në Kuvend për takimin e Ohrit

Kuvendi i Republikës së Kosovës mbanë sot seancë plenare.

Në rend dite është raportimi i kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti për takimin e Ohrit në lidhje me dialogun Kosovë-Serbi si dhe 15 pika tjera të rendit të ditës.

Seanca fillon në ora 10:00/Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...