13.2 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Kryeprokurori i Ferizajt: Arrestohet burri që dyshohet se vrau ish-gruan e tij

V.A, i dyshuar për vrasjen e ish-bashkëshortes së tij në Ferizaj, është arrestuar nga organet e rendit.

Një grua u vra me armë zjarri në Qendrën për Punë Sociale në Ferizaj ndërsa dyshimet rëndojnë që në rast i dyshuar është ish-bashkëshorti i saj.

Këtë e ka konfirmuar edhe kryeprokurori i Prokurorisë Themelore në Ferizaj, Shukri Jashari.

“Sipas informatave që kam pranuar nga PK , i dyshuari eshte arrestuar”- tha Jashari për KALLXO.com

Sipas informacioneve, ish-bashkëshorti dhe viktima dyshohet se kanë pasur mosmarrëveshje/Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...