11 C
Pec
E shtunë, 1 Prill, 2023

Kryhen takimet në Ohër, Borrell del shpejt para mediave

Bashkimi Evropian ka njoftuar se ka përfunduar takimi trilateral në Ohër.

Shefi i diplomacisë së jashtme të BE’së, Joseph Borrell pritet të dalë në konferencë pas pak.

Kjo u bë e ditur nga zëdhënësi i BE’së, Peter Stano, përmes një cicërime në Twitter.

Takimet e para ishin bilaterale mes ndërmjetësve dhe fillimisht Vuciqit e më pas Kurtit dhe kanë nisur pak pas orës 10 në mëngjes./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...